Розмальовка Супермен роздрукувати

Розмальовки роздрукувати

Супермен – один із супергероїв коміксів DC Comics, який став найпопулярнішим героєм американської культури. Супермен появився вже досить давно, вперше його було надруковано в 1938 році на сторінках одного комікса компанії DC Comics. В наш час, цей герой появляється в дуже багатьох мультфільмах, мультсеріалах, іграх, а також в кіноматографі. Завдяки такій популярності, герой став одним із улюбленних серед дітей. Дітям подобається його костюм з плащем і знаком у вигляді щита з буквою “S”, що є символом Superman.

Як повідає нам історія, Супермен з’явився з планети Криптон і називався ще тоді Карл-Елом. Не задовго до знищення планети, його батько-вчений, відправив героя на землю, де той попав в сім’ю молодого фермера. Уже на Землі Супермен дістав нове ім’я і його всі почали називати Кларком Кентом. Кларк ріс звичайною дитиною, но пізніше він почав виявляти в себе суперздібності і коли він досяг підліткового віку, він вирішив стати Суперменом і використовувати свою силу на благо людства.

На цій сторінці зібранні гарні і цікаві ромальовки з Суперменом, які ви зможете роздрукувати або розфарбувати онлайн. Розмалюйте картинки в різні кольори, зробіть свого героя красивим, використовуйте свою фантазію і пробуйте використовувати інші кольори для костюма.
Windows 10 Themes free download ГДЗ
Copyright © 2024 Розмальовки роздрукувати для дітей.