Розмальовка Халк роздрукувати

Розмальовки роздрукувати


Мабуть кожна дитина знає такого супергероя як Галка, а можливо він вам більш відомий під іменем як Халк, але незалежно як ви його називаєте в оригіналі він є Hulk. Цей супергерой був вигаданий уже досить давно на студії коміксів Marvel Comics і дуже сподобався дітям і дорослим. Хоча Галк дуже сильний і як злий досить неконтрольований, все же він не раз рятував життя людей від поганців і прибульців, які намагаються навести свій лад на Землі.

Давайте більш докладніше познайомимося з Галком. Насправді під тілом великого зеленого героя скривається звичайнісінький фізик ядерник Брюс Баннер, який працював на військовому проекті по створені експериментальної зброї. Під час одного випробування гамми-бомби Брюс помітив маленького хлопчика, який намагався врятувати піддослідних тварин і той кинувся його рятувати. Хлопчині вдалось заховатись в сховище, а ось Брюсу Баннеру не пощастило, він попав під вплив променів гамми-бомби і став таким, яким ми його знаємо у вигляді Галка.
Тепер коли вчений сердиться, то в його тілі відбуваються зміни і він перетворюється на великого злого чоловіка, в руках якого неймовірна сила. Цю силу Брюсу важко контролювати коли він в подобі Галка, тому він став вигнанцем суспільства. Брюс весь час працює над створенням ліків, які могли би йому помогти більше не ставати Галком, але пока що без результатів.
В цьому розділі ви найдете розмальовки Галка, які ви можете роздрукувати чи розфарбувати онлайн. Подаруйте забарвлену картинку своїм друзям чи батькам у електронному вигляді чи видруковану на папері.
Windows 10 Themes free download ГДЗ
Copyright © 2024 Розмальовки роздрукувати для дітей.