Розмальовка Бетмен роздрукувати

Розмальовки роздрукувати

Бетмен – це один із самих перших супергероїв, що появився в коміксах, разом з Людиною Павуком і Суперменом. За той час Темний лицар здобув велику популярність серед дітей, підлітків і дорослих, що смакують переглядом мультфільмів, кінофільмів і коміксів. За весь період існування персонажу також було створено багато картинок розмальовок, які зібрані на цій сторінці і доступні для роздрукування.
За костюмом Бетмена ховається звичайна людина, яка носить ім’я Брюс Вейн. Брюс був заможною людиною, но він рано осиротів, тому що його батьків застрелив грабіжник Джо Чілл. Хлопчику важко далась загибель батьків, но це стало поштовхом до цілі життя, він пообіцяв собі, що буде боротись зі злом, щоб ні з ким такого не сталось як з ним.
Проходили роки і Брюс багато тренувався, освоїв різни види бойових мистецв, прочитав багато наукових книжок, ознайомився з правом і розшуковою справою. Він був вже готовий вийти на вулиці Готема і почати боротьбу зі злом, яку він освоїв за роки навчання. І одного разу йому це вдалось, він вийшов на вулицю, но його ніхто не сприйняв серйозно, хоч він і володіє бойовим мистецтвом злочинці поставились до нього як не до загрози, Брюс тоді получив кульове поранення в ногу від поліцейських.

Довго думаючи над тим, Брюс Вейн зрозумів, що повинен сіяти страх на злочинців, щоб лише одна згадка про нього повинна змушувати злодіїв тікати. Він вирішив назватись Бетменом і мати подобу летючої миші, які мешкають в пещерах під його будинком. Бетмен – це створіння ночі, яке полює на злочинців.

На цій сторінці ви зможете розмальовки роздрукувати із зображенням Бетмета, також працює онлайн режим розфарбовки, який ви можете попробувати відразу у вікні браузера
Windows 10 Themes free download ГДЗ
Copyright © 2024 Розмальовки роздрукувати для дітей.